06.04.2018 - KOSGEB Haberleri ve KOSGEB Gelişmeleri - KOSGEB Destekleri

Kayseri Ticaret Odası Üyelerine Kosgeb Destekleri Anlatıldı

Kayseri Ticaret Odası Üyelerine Kosgeb Destekleri Anlatıldı

Kayseri Ticaret Odası üyelerine yönelik düzenlenen toplantıda KOSGEB destekleri anlatıldı. Konferans salonunda düzenlenen ve KOSGEB İl Müdürü Ahmet Özbekler’in sunum yaptığı toplantıya ilgi büyük oldu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı, Oda yönetimi olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Hasnalçacı, yeni hizmet binası ve konferans salonu hakkında detaylı bilgi verdiği konuşmasında Oda yönetimi olarak yeni dönemdeki hedeflerinden ve projelerinden bahsetti.

Kayseri Ticaret Odası üyelerinin işlerini geliştirmeleri ve ihracat yapabilir konuma gelmeleri bakımından KOSGEB desteklerinin önemli olduğunu vurgulayan Hasnalçacı, KOSGEB İl Müdürü Ahmet Özbekler’in bu yönde verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Kayseri Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı’nın konuşmasının ardından KOSGEB İl Müdürü Ahmet Özbekler, KTO üyelerine, Kobi Gelişim Destek Programı Bilgilendirme Proje Teklif Çağrısı başlığında yapılan uygulamalara ve mevzuata ilişkin bilgi verdi.

KOSGEB Destekleri toplantısının sonrasında ise KTO üyelerinde sağlık konusunda farkındalık uyandırmak amacıyla, Tekden Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ali Gül tarafından “Kalp Hastalıkları ve Gelişen Teknoloji Işığında Müdahale Yöntemleri” konulu bilgilendirme gerçekleştirildi.

Haber : Finans Haberler

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ